Серіал Американські боги 2 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Події відбуваються в Сполучених Штатах Америки, де вже багато хто забув про віру в Бога. Людство вирішило, що для них богами існують влада, гроші, а також суспільне визнання. Тому допомоги старих богів ніхто більше не потребував, і вони були розпущені з небес на землю. У центрі уваги опинився чоловік на ім’я тінь, він зробив непростимий вчинок, і був відправлений в тюремне ув’язнення, де йому присудили величезний термін. Там він відбував свій час, і мріяв стати вільним.

Але дізнався, що його кохана дружина і близька людина давно померла. Тінь сподівається знайти людей, які винні в смерті дружини, проте йому зустрічається незнайомець, і представляється ім’ям Середа. Незнайомець пропонує роботу головному герою, але не розповідає йому справжніх обов’язків. Серіал Американські боги 2 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Через деякий час подорожі разом з незнайомцем, Тінь дізнався, що стане для Середовища охоронцем. Насправді старі боги хочуть почати війну з новими богами, які знаходяться на землі.

Режисер: Кріс Бірн, Девід Слейд, Адам Кейн
Актори: Рікі Уиттл, Емілі Браунінг, Пабло Шрайбер, Кріспін Гловер, Брюс Ленглі, Йетиде Бадаки, Іен МакШейн, Кахен Кім, Джилліан Андерсон, Демор Барнс


загрузка...