Серіал Американський соул 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Ця захоплююча картина розповість історію про становлення масової музичної культури в США в сімдесятих роках двадцятого сторіччя. Крім того в «Американський соул» показано те, який вплив на розвиток музичної культури надавало масове телебачення. У самому серці сюжету виявляється мегапопулярний людей Америки того часу, продюсер, автор програм і телеведучий Дон Корнеліус. Він одним з перших усвідомив роль телебачення в пропаганді популярної музики. Корнеліус створив музичне шоу, яке існувало більше сорока років, близько 1100 випусків.

У центрі сюжету — мегапопулярний людей Америки того часу, продюсер, автор програм і телеведучий Дон Корнеліус. Він одним з перших усвідомив провідну роль ТБ в пропаганді популярної музики, про необхідність допомоги молодим талантам на естраді. Серіал Американський соул 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Створене ним музичне телешоу прожило на екранах дуже довге життя — майже сорок років, понад 1100 випусків! Своєрідний рекорд для американського телебачення. Корнеліус виростив цілу плеяду співаків, чиї пісні зараз стали хітами всіх часів і народів.

Режисер: Пітер О Фаллон
Актори: Синква Уоллс, Jelani Winston, Christopher Jefferson, Alexa Whitaker, Філліп Маллингс мл.


загрузка...