Припарковані біля школи автомобілі раптово виявилися розмальованими. Незрозумілий акт вандалізму отримав широкого розголосу, адже співробітники поліції впевнені, що таємничі малюнки щось означають. В ході розслідування вдалося вийти на слід одного з підозрюваних. Якийсь учень відомий своєю любов’ю до малювання, а не так давно демонстрував своє вміння перед іншими учнями школи. Підозрювану особу запевняє, що не має ніякого відношення до непристойною творчості, але доказів невинності не вистачає. Потрібно не так багато часу, щоб їх отримати, а поки передбачуваного винуватця обмежують у свободі. Ділан максвелл категорично заперечує всі звинувачення на свою адресу, але тільки одних слів недостатньо.

Власне розслідування має намір провести один з учнів школи. Хлопець впевнений, що спійманий художник непричетний до злочину, хтось вміло його підставив, а він зможе роздобути необхідні докази, щоб потім продемонструвати їх поліцейським. Останні розшукують докази, здатні засадити обвинуваченого за ґрати, а юний детектив разом з художником намагаються ввести слідство в глухий кут. Серіал Американський вандал 2 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Невинна людина не повинен опинитися за ґратами, незважаючи на те, що всі докази вказують на нього. Хтось вміло підставляє Ділана, якого поспішно виключили зі школи, але суд має визначити міру адміністративного покарання, якщо тільки у поліції не з’явиться ще один підозрюваний.

Режисер: Tony Yacenda
В ролях: Тайлер Альварес, Едуардо Франко, Габріела Фрескес, Камілль Хайд, Карла Джеффрі, Джессіка Хуарес, Карлос Місяць, Camille Ramsey, Lou Wilson, Лукас Гейдж

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress