В міській медичній клініці Сіетла киплять неабиякі пристрасті. Молодих хірургів цікавить не тільки професійна кар’єра і набуття досвіду. Любовні стосунки з протилежною статтю точно так само хвилюють початківців лікарів. Вони проводять операції, стежать за станом пацієнтів, зберігають таємниці хворих, але паралельно з цим закохуються, страждають, пліткують. Темою останнього обговорення стала історія Мередіт Грей. Дівчина нещодавно стала молодим хірургом клініки і викликала хвилювання інтернів. Дочка відомих лікарів, що зав’язала роман з куратором, стала предметом заздрості і засудження.

Дівчина давно вирішила довести, що доб’ється самостійно вершин професії без допомоги і зв’язків батьків. Щоб придбати необхідні навички та досвід, вона вирішує почати з практики. Маючи серйозні професійні наміри, Мередіт примудряється влаштовувати в лікарні і особисте життя. Вона впевнена, що повинна заводити відносини з усіма, хто може вплинути на успіхи в кар’єрі. Правда, поки що відбувається, можна назвати професійними зв’язками. Але все зміниться при першій зустрічі з її куратором. Серіал Анатомія пристрасті 15 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Тісне спілкування закінчилося серйозними почуттями і викликало бурю емоцій колег. Вони впевнені, що хірург Грей доб’ється всього і відразу, маючи відомих батьків і коханця-куратора.

Режисер: Роб Корн, Шандра Вілсон, Кевін МакКідд
Актори: Патрік Демпсі, Джеймс Пікенс мл., Кевін МакКідд, Джастін Чемберс, Ерік Дейн, Сандра О, Еллен Помпео, Кетрін Хайгл, Сара Рамірес, Шандра Вілсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress