Знання, вміння та заняття нерідко передаються в сім’ї з покоління в покоління. Успадкувала заняття від своєї улюбленої бабусі, яка була травницею, юна Ангеліна. Вона завжди була її помічницею, розпитуючи про різних травах, дізналася про багатьох секрети народної медицини, і вирішила так само, як і бабуся, допомагати людям у подоланні хвороб і набутті здоров’я. Тепер цьому заняттю дівчина присвячує багато свого часу, незважаючи на те, що її наречений Павло Коростильов виступає проти цього. Він бажає бачити свою кохану більш сучасною, і відкрито забороняє їй займатися знахарством.

Уперта дівчина не бажає підкорятися своєму нареченому і це призводить до того, що одного разу він кидає її і йде в своїй давній залицяльниці Інзі Думанової. Причиною розриву кожен із закоханих вважає свого партнера, хоча тепер вже не має ніякого значення. Незабаром у Павла з Інгою відбувається весілля і в Молодій родині з’являється пара славних близнюків. Через 3 роки в їх будинок стукає біда, діти хворіють дифтеритом, дістатися до найближчої лікарні немає можливості.

Скріпивши серце, вони звертаються до знахарки, але вже занадто пізно і один з малюків помирає. У смерті дитини і помсти Інга звинувачує Ангеліну. Серіал Ангеліна всі серії (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Роман Барабаш
В ролях: Марія Кулікова, Віталій Кудрявцев, Тетяна Колганова, Олександр Арсентьєв, Олександр Яцко, Леонід Громов, Ганна Сагайдачна, Сергій Козлов, Вікторія Левченко, Сергій Радченко

загрузка...