загрузка...


У новому сезоні глядачі телеканалу 1 + 1 зможуть подивитися в прем’єрному показі нову гостросюжетну мелодраму «Артистка», з Олексієм Яровенко і Дариною Легейди в головних ролях. Режисером картини стане культовий український режисер Семен Горов, визнаний майстер комедійного жанру, за плечима якого такі відомі і популярні проекти як «Останній москаль» і «Краща тиждень мого життя». На цей раз він дебютує в невластивому для себе мелодраматичному жанрі. За сюжетом серіалу «Артистка» головна героїня мріє добитися успіху на сцені.

Однак на шляху до визнання їй треба буде пройти чимало перешкод, зіткнутися із заздрістю колег і партнерів по сцені, подолати всілякі підступи і хитро закручені інтриги. Однак головним випробуванням головної героїні серіалу «Артистка» стане нелегкий шлях до щирої любові і особистого щастя. Так які ж складності належить подолати головну героїню, щоб в підсумки домогтися успіхів у професії та особистому житті? Відповідь на це питання телеглядачі каналу 1 + 1 дізнаються подивившись всі серії гостросюжетної мелодрами «Артистка», яка планується в прем’єрному показі в новому сезоні. Також необхідно відзначити зоряний акторський склад, а саме в серіалі «Артистка» задіяні такі популярні і затребувані актори як Дарина Легейда, Олексій Яровенко, Станіслав Боклан, Олена Стефанська і інші. За твердженням авторів проекту сюжет картини обов’язково повинен вразити глядачів, а в самому проекті буде безліч несподіваних поворотів сюжету, це буде оригінальна мелодраматична історія, з елементами драми і трагікомедії.

Тут буде і персонаж романтик, заради любові здатний на все, і норовлива жінка, чиї погляди на життя досить оригінальні, а також історія кохання яка обов’язково повинна сподобатися глядачам. Серіал Артистка 1+1 (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Семен Горов
У ролях: Дар’я Легейда, Олексій Яровенко, Станіслав Боклан, Олена Стефанська і ін.

загрузка...