Події відбуваються на території Атланти, де проживає юнак по імені Ерн, є рядовим невдахою. Він працює на посаді менеджера і давно розчарувався у власному житті. Хлопець щиро вважає, що народжений для програшів, адже невдачі нього постійно переслідують, абсолютно не звертаючи уваги на закон якогось рівноваги. З-за фінансових труднощів головний герой живе у своєї коханої, з якою виховує маленьку донечку. Навіть батьки не радіють, коли хлопчина приїжджає з візитом, адже вони чудово розуміють, що син у черговий раз почне випрошувати гроші.

Одного разу, нудьгуючи на своїй нецікавою роботі, центральний персонаж дізнається, що двоюрідний братик перетворився в репера, пісні якого стрімко набирають популярність. Ерн усвідомлює, що йому випав чудовий шанс нарешті змінити убоге існування. Хлопчик вирішує перевтілитися у менеджера молодої музичної зірки. Він спрямовується до прославленому братика в надії спритно провернути грандіозний задум.

Але, побачивши невдалого родича, що мріє з легкістю отримати солідний гонорар і розбагатіти, Альфред абсолютно не зрадів. Серіал Атланта 2 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Дональд Гловер, Хіро Мурай, Яніца Браво
Актори: Еметт Хантер, Лійка Стенфілд, Гріффін Фріман, Дональд Гловер, Райан Ньютон, Кренстон Джонсон, Зазі Бітц, Брет Е. Бенсон, Люк Форбс, Брайан Тайрі Генрі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress