загрузка...


Не так давно заради задоволення матері Світі довелося завершити з успіхом балетну школу. Однак злісна батько не поспішає хвалити дитину. У жінки є нова ідея і в ній дочки належить виконати вирішальну роль. Виявляється, мати героїні страждає через відхід чоловіка і щиро вірить, що повернути чоловіка в сім’ю у неї є всі шанси. Щоб викликати у чоловіка жалість і співчуття, дамочка збирається змусити Миру практично благати батька повернутися додому. Якщо він повірить в ці слова, то пара днів і глава сімейства все ж піде дочки на поступки.

Несподівано геніальний план руйнується і обертається проти Світи. Миру завжди відчувала, що батько її ненавидить. Дівчина намагалася знайти спосіб догодити матері і тому погоджувалася на будь-які її вимоги. Саме через наполягання близької людини героїня надходить вчитися в балетну школу і стає однією з кращих учениць. Миру намагається втілити в реальність не відбулася мрію мами, але та не захоплюється успіхами, а постійно замислюється про відхід чоловіка. Не так давно батько юної танцівниці зустрів іншу жінку і вирішив з нею пов’язати життя.

Тепер кинута дружина не може пережити цього моменту і готова штовхнути дочка на злочин, щоб повернути дорогого серцю людини. Серіал Балерина всі серії (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Роман Барабаш
В ролях: Ангеліна Стречин, Андрій Самінін, Єгор Кутенков, Марк Дробот, Марія Аниканова, Олеся Гайова, Ольга Тумайкіна, Анна Кошмал, Валерія Гуляєва, Ігор Рубашкін, Яків Кучеревський, Наталія Васько, Костянтин Жовтневий

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress