Ветеран комедійного шоу Saturday Night Live Білл Хейдер — один з кращих коміків-пародистів за 40 років існування СНЛ. Після відходу у сольне плавання Хейдер зміцнив статус чудового артиста в різноманітних ігрових, мультиплікаційних проектах, а тепер представляє власний авторський комедійний проект на HBO – історію депресивного кілера, який вирішив кардинально поміняти профіль і перекваліфікуватися з убивць театральні актори. Після закінчення військової служби морський піхотинець продовжив займатися смертоубийственным промислом, з однією лише різницею – тепер не уряд і командування вказує йому мішень, а звичайні цивільні замовники.

Не можна сказати, що колишній солдат абсолютно щасливий, проте так уже склалося життя, що нічого іншого він робити не вміє, а навчатися нової професії не дозволяє вік і гордість. Тому хітман, розчарований, сумне і трохи депресивний, знову і знову виходить на роботу, з горем навпіл ліквідуючи людську мішень. Черговий контракт на вбивство відправляє кілера-невдахи на фабрику мрій, де мешкає бідолаха, на якого надійшло замовлення.

Дорога приводить Хітмана в аматорський театр, де його наступне замовлення ходить на акторські курси, намагаючись пробитися в Голлівуд. Серіал Баррі 2 сезон (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Алек Берг, Білл Хейдер
Актори: Білл Хейдер, Генрі Вінклер, Стівен Рут, Сара Голдберг, Гленн Флешлер, Ентоні Керріган, Даррел

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress