загрузка...


Чіп Баскетбс-справжнісінький невдаха, відчайдушно намагається перетворитися на професійного циркача. Він спрямовується в Париж, щоб вступити в елітну театральну школу, але відсутність знань французької мови стає причиною грандіозного провалу. Незабаром головний герой стикається з фінансовими труднощами, які псують взаємини з коханою і змушують баскетболу покинути територію столиці. Він повертається в рідну провінцію під назвою Бейкерсфілд. У невеликому містечку у головного героя справи починають йти по не самому радісному сценарієм.

Він влаштовується на мало оплачувану роботу і невпинно терпить причіпки матусі, яка обожнює порівнювати непутящого сина з більш успішним братиком. Єдина людина, співчуттям ставиться до невдачливому гумористу – агент страхової контори Березня, яка відрізняється добрим характером і вмінням вчасно втішити. Але підтримка жінки ще більше занурює Чіпа в депресію. Серіал Баскетс 3 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Він занурюється в спогади, де спливають картинки про численні помилки, допущених в минулому. Незважаючи на регулярні нервові зриви, герой все ж сподівається, що удача йому неодмінно посміхнеться.

Режисер: Джонатан Крісел
Актори: Кріс МакЛафлін, Еллен Д. Вільямс, Джулія Грюнберг, Ернест Адамс, Зак Галіфіанакіс, Сабіна Щубба, Луї Андерсон, Том Проктер, Малія Пайлс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress