Даний серіал розповість про чоловіка на ім’я Вілл, який нещодавно справив своє тридцятиріччя і живе досить незвичайним і важким життям. Він виховує семирічну доньку без допомоги і підтримки дружини. Так вийшло, що Вілл не має подруги, а його дочка абсолютно не знає про те, що таке любов матері. Але вона цілком і повністю відчуває на собі опіку і турботу свого тата. Наш герой вже давно забув, що таке життя простого чоловіка і знайомство і представницями прекрасної статі. Віллу здається, що абсолютно весь світ обертається навколо його боргу батька, і він дуже прагне бути справжнім прикладом для своєї дочки, яка так сильно його обожнює.

Унаслідок свого хорошого виховання і відповідальному ставленню до обов’язків батька, вілл з легкістю знаходить спільну мову з донькою. Однак щоденні турботи змусили чоловіка повністю забути про себе. Він забув що таке побачення, та й взагалі, як вести себе з жінками. Настав час, коли дочка пішла в перший клас. Вілл, як хороший батько, дуже старається ближче познайомитися з батьками і однокласниками своєї дівчинки. Серіал Батьки-одинаки 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

В його розмовах присутні тільки теми виховання та шкільної освіти, що дуже насторожує інших батьків. Як-то раз, під час зміни, він прийняв рішення підійти до батьків дітей і розповісти про свої проблеми.

Режисер: Джейсон Уайнер, Ерін О’Меллі
Актори: Хлоя Перрін, Елла Аллан, Міа Аллан, Marlow Barkley, Девін Трей Кемпбелл, Джейк Чои, Дженніфер Елізабет Девіс, Бред Геррет, Алі Гандур, Сюзанн Гутьєррес

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress