загрузка...


Для Керрі Метісон, в кримінальному трилері Батькiвщина, власне життя давно перестала бути спокійною і райдужної, особливо, після того, як їй довелося покинути улюблену роботу, де вона пробула не один рік керівником відділу. Тепер колишній працівник серйозної організації як ЦРУ, кращий фахівець і агент спецпідрозділу, жінка виявилася в досить складній ситуації. Цей догляд зі служби, став досить важким рішенням для героїні, хоча її хвороба, біполярні розлади особистості, яке вона так ретельно придушувала останні місяці, не залишило Керрі не шансу, що б залишитися на службі.

Тепер для героїні настає новий період для повноцінної боротьби з власними, накопиченими проблемами, і пошук способів їх нейтралізації. Як виявилося, навіть у такій непростій ситуації, знайшлися і позитивні сторони, адже тепер вона може повноцінно відпочити від роботи, і професійних обов’язків, адже не секрет, що в іншому випадку, стреси, з якими постійно стикалася жінка, цілком можливо могли привести і до фатальних наслідків. Тепер героїні залишилося лише віддаватися спогадом про минуле, і думка про колишні взаємини з Ніколасом Броуді, до сих пір віддаються болем в пораненої душі Керрі і дівчина намагається всіма силами забути ці неприємні моменти зі свого життя. Серіал Батькiвщина 1,2,3,4,5,6,7 сезон 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Коли вона мала можливість надовго їхати з дому в робочі відрядження по світу, це хоч трохи відволікало, а тепер, їй ні чого не залишається, як більше увагу приділяти підростаючої дочки, але минуле все одно нагадує про себе, заважаючи жити сьогоденням.

Режисер: Говард Гордон, Алекс Ганза, Гідеон Рефф
В ролях: Клер Дейнс, Деміен Льюїс, Менді Петінкін, Морена Беккарін, Девід Хейрвуд, Дієго Клеттенхофф

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress