загрузка...


Третій сезон продовжить розповідати про правильність вибору системи кандидатів на роль співробітників у силові органи. Силові структури виконують дуже важливу роль у політиці, а тому туди наймають на роботу тільки тих людей, хто дійсно може працювати гідно і кому можна вірити. Адже від цих людей залежить дуже багато. Вони мають величезну кількість інформації тримати в таємниці, намагатися не творити дурниці і стежити за тим, щоб нічого не вийшло з під контролю. Саме для цього була заснована спеціальна база, на якій проводилися серйозні підготовки фахівців.

Ніхто і подумати не міг, що на цей раз найвищу посаду займе дівчина. Її помічник теж не менш відома особистість, який намагається в усьому підтримувати начальство і допомагати. На цей раз нам покажуть наскільки подібний метод відбору дійсно дієвий, як проходить саме навчання й що можуть показати ці люди на ділі. І чи можна довіряти абсолютно кожному, хто пройшов таку непросту підготовку. Серіал База Квантіко 3 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Цим хлопцям доведеться не просто, але саме від них буде залежати безпека держави. Тільки от хлопці впораються з цією роботою на ділі або ж ця схема нічим не допоможе зміцнити безпеку країни?

Режисер: Стефен Т. Кей, Пол А. Едвардс, Тор Фройденталь
Актори: Тейт Еллінгтон, Анабель Акоста, Грехем Роджерс, Ясмін Ел МАССР, Джоанна Е. Бредді, Jean-Pierre Picardy, Онжаню Елліс, Джош Хопкінс, Джейк МакЛафлін, Пріянка Чопра

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress