загрузка...


Анна обрала професію за покликанням, з дитинства вона відрізняючись кмітливістю і мріяла лікувати людей. За роки практики талановитого фахівця помітило начальство, підвищивши до звання провідного професіонала. Несподівано 36-річна лікар вимушено кидає все, чого домагалася довгий час, і, схопивши в оберемок дітей, зникнути в невідомому напрямку. Причиною такого імпульсивного вчинку стало ненавмисне вбивство. У провінції їй вдається почати життя з чистого аркуша, але минуле не відпускає – незабаром таємниця стає відома односельцям. Заздрісні колеги по лікарні, намагаючись звести особисті рахунки, здають медсестру бандитам, оголосив на неї полювання.

Таким стає невелике містечко. Жінці пощастило: взяли працювати медсестрою. Провінція має свої закони, традиції. Місцеві заздрять незнайомці, що опинилася кращим фахівцем містечка. Доходить справа до загроз і відкритої неприязні. Бандит продовжує пошуки, їм це стає відомо. Бажання позбутися призводить до зради. Місцезнаходження приїжджої стає відомо кілеру.

Родині знову загрожує смерть. Бігти знову немає сил і можливості. Виходу, здається, немає. Тільки російські жінки знаходять такою за будь-яких обставин. Серіал Беглянка всі серії (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Аліна Чеботарьова
В ролях: Анна Міклош, Олександр Нікітін, Ігор Рубашкін

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress