загрузка...


Що може приховувати маленьке містечко, де навіть дрібні злочини трапляються дуже рідко? Та багато чого, якщо жителі цього поселення приховують таємниці минулого. Детектив Райвер приступає до розслідування резонансного вбивства, не зовсім простого хлопця. Справа в тому що підліток любив переодягатися в наряди для дівчаток. Про це знали небагато і саме це порахували основною причиною вбивства. Містечко не терпимо до несхожих на інших людей.

Заплутаність сюжету починається з того, що схожий злочин сталося тут же більше 20-ти років тому і тоді розслідував його батько Енні, нинішнього детектива. Це більше звучить як місцева легенда, але в той час зникла дівчина, яка вважалася не від світу цього і була багатьма зрозуміють. Пізніше її все ж знайшли, але вона була вбита. Здається все це пов’язано набагато більше, ніж можна уявити.

Здається хтось з минулого знову з’явиться в житті головної героїні. І це буде пов’язано з татом і його розслідуванням. Таємниці місто вміє приховувати відмінно… Серіал Бельвю 2 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Едріенн Мітчелл, Кім Нгуйєн, Ейпріл Маллен
Актори: Емілія Хеллман, Аллен Ліч, Ембер Гольдфарб, Анна Пекуін, Шон Дойл, Патрік Лаббе, Шерон Тейлор, Медісон Фергюсон, Вінсент Леклерк, Біллі Маклеллан

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress