Третій сезон продовжить розповідати про Даніеля, якого надіслали в берлінську резидентуру. Стало відомо, що серед всіх співробітників знаходиться щур, і тому життя інших агентів в небезпеці. Тепер тільки від чоловіка буде залежати, чи вдасться розібратися з цією справою або ж всьому агентству буде загрожувати небезпека. Благо Стівен Фрост взяв його під свою опіку і швидко ввів в курс справи. Після тривалого часу роботи разом з командою, Даніелю вдалося впоратися з багатьма проблемами, які тільки його чекали на шляху, кілька разів він навіть думав про те, що справді відшукав винного.

Але все це тільки призводило до того, що це справа набагато серйозніша і людина, яка стоїть за цим всім дуже сильно постарався зробити все, щоб його так просто не вирахували. Так що Даніелю і його новим товаришам доведеться продовжувати працювати разом і будь-якими способами запобігти витоку інформації. Серіал Берлінська резидентура 3 сезон (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Таким чином йому точно вдасться убезпечити агентів і він зможе повернутися до своєї звичної роботи, яка дозволить йому відпочити від всіх тих труднощів, які тільки чекали його в Берлінській резидентурі.

Режисер: Джузеппе Капотонді, Джон Девід Коулз
В ролях: Річард Армітедж, Рис Іванс, Ліленд Орсер, Мішель Форбс, Темлін Томіта

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress