Ерол і Курт працюють в поліції. Напарникам доручають складну справу: убитий кращий футболіст німецької збірної Оркан Ердем, причому сталося все при досить загадкових обставинах. Гриммер, який знайшов труп, вирішує, що потрібно зберігати все в таємниці — скоро матч, так що пресі потрібен тільки привід для того, щоб підняти неймовірний шум. До того ж Курт розуміє, що для нього це чи не єдиний привід розплатитися з боргами — зробивши правильну ставку, він зможе отримати солідний виграш. Зверху на напарників тиснуть-гучну справу потрібно розслідувати якомога швидше, але ж все виявляється куди складніше, ніж вони думали.

Словом, робота вийшла сама що ні на є собача. І це не єдина проблема, з якою кожен день стикаються Ерол і Курт — їм ще доводиться прикривати підпільні казино, і боротися з радикальними рухами… Та й разом працюється не завжди легко, адже якщо Курт-етнічний німець, то Ерол-турків, якого до Німеччини привезли батьки. Серіал Берлінські пси 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Чим буде цікавий такий дует і чи зможуть вони взагалі спрацюватися? Зрештою, обидва вони-прості Берлінські лягаві, які намагаються запобігати злочинам і розслідувати ті, які вже вчинені.

Режисер: Крістіан Альварт
Актори: Фелікс Крамер, Анна Марія Мюе, Урс Рехн, Катаріна Шюттлер, Фахрі Огюн Ярдім, Себастьян Ахілес, Антоніо Ваннек, Ханна Херцшпрунг, Сейнеб Салех

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress