Манчестерська поліція славиться своєю жорсткістю і справедливістю, адже там працює жінка на ім’я Вів’єн. Саме ця особа домоглася того, що всі оточуючі її люди стали поважати правоохоронних органів, а також боятися порушити закон. Вів’єн вже багато років одна, вона присвятила своє життя побудові кар’єри. Жінка схаменулася занадто пізно, усвідомивши, що у неї немає нічого, крім роботи. Вона давно забула про особисте життя, у неї немає власних дітей, тому додому жінка не прагне. Перебуваючи цілодобово на роботі і закінчуючи повсякденні справи, Вів’єн сподівається про таку ж чуйну роботу від своїх співробітників.

Але на відміну від Вів’єн, співробітники мали своїх шанувальників і залицяльників. У команді головної героїні були тільки жінки, але незабаром їх колектив розбавив один чоловік на ім’я Спайк. Спочатку хлопець відчував дискомфорт, перебуваючи в суспільстві жінок на роботі. До того ж його начальниця володіє поганим і важким характером.

Але незабаром головний герой став частиною команди і разом з Вів’єн вони розслідували великі махінації і вбивства. Серіал Без образ 3 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Катрін Морсхед, Гаррі Бредбір, Девід Керр
Актори: Джоанна Скенлен, Сте Джонстон, Ханна Уолтерс, Сера Чоудрі, Уїлл Меллор, Елейн Кессіді, Пол Ріттер, Колін Селмон, Олександра Роуч

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress