Серіал Без зобов’язань 3 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


«Без зобов’язань» — це серіал, який розповідає історію взаємин усередині невеликої американської сім’ї. Вона складається з трьох чоловік: брата Алекса, сестри Валері та її 16-ти річна дочки Лаури. Після зради чоловіка Валері разом з дочкою переїжджає жити до свого брата. Члени сім’ї різні і у кожного з них свої потреби, що робить їх життя з одного боку не виноситься, а з іншого змушує об’єднатися. Алекс безуспішно шукає свою другу половинку, але всіх, кого він зустрічає, його не влаштовують. Або зовнішність не та, або характер – звичайна справа для закоренілого холостяка, який по справжньому і не хоче серйозно змінювати у своєму житті.

Валері не може пробачити чоловіка і шукає порятунку у випадкових знайомствах на одну ніч. Що в підсумку приводить її в ліжко до вчителя дочки, якого Лаура полюбила «страсний дівочої любов’ю» і до нешуточному конфлікту матері та дочки. Лаура підлітком, який активно знайомитися з світом. Тому поводиться, як звичайний підліток, де-то нерозумно, десь наївно. Серіал Без зобов’язань 3 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але головне не це, а те, що кожен з них любить один одного і бажає допомогти! Брат допомагає племінниці і сестрі, дає свій захист і будинок, а вони вчать його краще розуміти жінок.

Режисер: Майкл Уівер, Джейсон Рейтман, Джилліан Робесп’єр
Актори: Мікейла Уоткінс, Томмі Дьюї, Тара Барр, Няша Хатенді, Джулі Берман, Кетрін Аселтон, Зак Орт, Кайл Борнхаймер, Френсіс Конрой, Рензі Фелиз


загрузка...