загрузка...


Зейнеп, Емре, Джемре і їхня маленька сестра Айсун дуже рано залишилися без свого батька. Він не залишив сім’ї ні чого, крім жебрацького існування. тепер діти лише сподіватися на улюблену мати Нефісе, яка заради дітей зробить все що завгодно. Вона дуже рано народила першу дитину, але не дивлячись на це робить все, щоб вони ні в чому не мали потреби і їхнє життя було наповнене турботою і любов’ю. Жінка щиро вважала, що її діти виховані і пристойні люди, але то що зробив Емре досі не вкладалося в голові матері.

Надійшов дзвінок з поліцейської дільниці, де повідомили, що її син заарештований. Нефісе тут же кинувши все кинулася туди і комісар розповів, що хлопець вкрав машину в місцевій майстерні, а пізніше взяв участь у незаконних вуличних гонках. Тим часом у Зейнеп не все так гладко в особистому житті. Вона весь час відкидає Ахмета, який безума від юної красуні. Він бере її на роботу і одного разу просить супроводити на діловій зустрічі. Там Зейнеп знайомитися з чарівним красенем Онуром.

Дівчина розуміє, що закохалася в молодого людини і той відповідає їй взаємністю. Між молодими розгорається пристрасть, яка пізніше принесе дуже багато жахливих наслідків. Серіал Безкрилі птиці (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Кемаль Узун
Актори: Фатіх Ал, Деніз Болишик, Меліс Тюзюнгюч, Уміт Ібрагім Кантарджилар, Ахмет Варли, Седа Тюркмен, Сервет Пандурі і ін

загрузка...