В цей гостросюжетної історії перемішалися таємниче зникнення і вбивство, перелюб і інші страшні секрети. У центрі сюжету дитячий хірург Тому (Майкл С. Хол) який овдовівши, живе разом з двома дочками підлітками в закритому співтоваристві. На перший погляд це абсолютно безпечне і максимально зачищене місце. Поступово життя сім’ї, після пережитої трагедії, входить у звичне русло. У Тома з’явилися друзі, і він вирішив, що готовий до нових відносин.

Справи йдуть досить добре, поки несподівано, при загадкових обставинах не зникає його старша дочка. Цей випадок змушує героя серіалу задати собі кілька непростих питань. Так безпечна їхня громада і чи можна довіряти своєму оточенню? По мірі розвитку подій, починають відкриватися страшні таємниці про місце, яке він вважав своїм будинком і близьких йому людей.

Він думав, що відмінно знає їх, але насправді виявилася все навпаки. Чи зможе він захистить своїх дітей і себе самого від небезпек, з якими їм довелося зіткнутися? Серіал Безпека 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джулія Форд, Деніел Неттхейм, Деніел О’хара
В ролях: Аманда Аббингтон, Ханна Артертон, Луїс Гриторекс, Чук Сибтайн, Майкл С. Хол, Радж Підлога

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress