Споконвіку народ вимагав хліба і видовищ. І навіть через стільки часу нічого не змінилося, особливо багатії стали все більше вимагати від народу виконувати всі їхні забаганки. Якщо раніше людей затягували в подібне силою, то тепер достатньо запропонувати їм кругленьку суму грошей і вони самі біжать на поклик. Саме тому настільки популярним стала ця екстремальна гра, якщо правда це можна назвати грою. Подібне проводиться раз на рік. Збирається двадцять сміливців, які дозволяють вколоти собі забійну дозу заспокійливого. Для людини вона є смертельною, а тому вони повинні зробити все, щоб не заснути.

В цей же час на їх життя ставлять мільйони, очікуючи, що саме той, на кого була зроблена ставка зможе вижити в цьому нелегкому протистоянні. Кожному з учасників потрібно не тільки постаратися не заснути, але і постійно протистояти іншим учасникам. Тільки один з них зможе вибратися живим з цієї нелегкої сутички, цей же переможець отримає величезну кількість грошей, за те що зміг вижити. Серіал Безсоння 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Протистояння буде зовсім не легким і на цей раз хлопцям потрібно буде дуже постаратися, щоб не зірватися і вийти переможцем. Кому цього разу пощастить і як завершиться вся ця дія не тільки для учасників, а й для глядачів?

Режисер: В’ячеслав Яковлєв
Актори: Алекс Джей, Ділан Еверетт, Шон Сайпос, Павло Личникофф, Інгеборга Дапкунайте, Алекс Маллари мл., Меттью Беннетт, Еріка Керролл

загрузка...