Серіал Безсоромні 9 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сімейство Галлахерів продовжує намагатися стати на шлях істини, а точніше старша дочка Фіона, як і раніше, дуже хоче, щоб її сім’я стала нормальною. Але для того, щоб це сталося їй необхідно змусити батька звернути на них увагу, що чоловік зовсім не поспішати робити. Та й не дивно, він звичайно любить своїх дітей, та тільки п’янки і вечірки набагато веселіше постійного перебування вдома і нудних сімейних вечорів. Деякі діти теж починають так вважати, а тому їм доводиться не солодко, адже подібна поведінка не раз змушувало їх потрапляти в різні неприємні ситуації.

Якщо зовсім недавно всі хлопці мріяли про світле майбутнє і намагалися зробити все, щоб проявити себе, то тепер все проміняли хороші перспективи на розгульне життя. Фіона з молодшими братом і сестрою намагаються хоч якось виправити ситуацію і часом дівчині починає здаватися, що всі прислухаються до її слів. Принаймні деякі діти починають брати приклад з неї, а не з гулящого батька. Серіал Безсоромні 9 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Тільки все одно всіх на довго не вистачає, і вони вирішують, що байдикувати набагато веселіше. Чи вийде у Фіони хоч якось все виправити або ж їхня родина більше ніколи не буде такою згуртованою як раніше?

Режисер: Марк Майлод, Крістофер Чулак
В ролях: Вільям Х. Мейсі, Еммі Россам, Ітан Каткоски, Шанола Хемптон, Джеремі Аллен Уайт, Стів Хоуі, Емма Кінні, Камерон Монахен, Майкл Патрік Макгілл, Ісидора Горештер


загрузка...