загрузка...


Рятувати світ, що знаходиться на межі зникнення, завдання не з простих. Тим дивніше, що допомагати людям зголосився така людина як Хітч, м’яко кажучи, не найчесніших правил. Єдиним позитивним якістю Хітча є його надзвичайна, практично патологічна прихильність до власної сім’ї. Саме турботою про добробут домочадців Хітч пояснює величезну кількість прийнятих ним «подяк» за проведену роботу. Хабарництво Хітча, враховуючи, що працює він у поліції, може призвести до непоправних наслідків, однак, під час апокаліпсичної загрози нікому вже немає справи до чесності поліцейських.

Однак, більшість злочинців не так бояться апокаліпсису, як напарниці Хітча на ім’я Ренко. Ця самотня і екстравагантна жінка завдяки відточеному мисленню і прекрасній, зовсім «Ніженській» логіці здатна розплутати найскладніший кримінальний вузол. Ренко часто називають повною протилежністю свого напарника, що вона завжди сприймає як комплімент, адже Хітча Ренко терпіти не може. Серіал Безжалісне сонце 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

У виправдання детектива можна сказати, що Ренко взагалі складно догодити — чесна, владна і непідкупна жінка надзвичайно вимоглива не лише до себе, а до інших. Можливо, саме союз протилежностей в детективному тандемі зможе врятувати людство від зникнення.

Режисер: Брайан Кірк, Нік Роуленд, Річард Сеньйор
Актори: Едріан Роулинз, Овайн Артур, Ніккі Амук-Берд, Jojo Macari, Дерек Рідделл, Агнесс Дейн, Чук Сібтайн, Вараді Сету, Лоррейн Барроуз, Джим Стерджесс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress