Серіал Бійся бажань своїх всі серії (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Дарина веде звичайну розмірене життя. У неї є хороший турботливий чоловік, улюблена стабільна робота, власна квартира. Здавалося б, живи і радій, але дівчина не відчуває себе щасливою. Для повного щастя їй не вистачає дитину, народити якого ніяк не виходить. Вони з чоловіком звертаються в різні клініки, до всіляких фахівців, витрачають багато грошей, але все безуспішно. Поступово численні аналізи, обстеження і процедури починають порядком набридати. У сусідки з квартири навпроти схожа ситуація. Вона також безрезультатно намагається завагітніти, чому перебуває в глибокій депресії. Але одного разу відбувається дивна подія.

На сходовий майданчик їх під’їзду хтось підкидає новонародженого немовляти в спеціально обладнаній кошику-перенесенні. Людина, що залишив немовляти, дзвонить в обидві квартири і швидко покидає будинок. Обидві жінки опиняються в подиві і розгубленості. Вони не розуміють, як вчинити. Однак дитина сприймається обома як подарунок долі. Але малюк один, а їх двоє, і кожна не бажає поступатися його суперниці. Серіал Бійся бажань своїх всі серії (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Незабаром потенційні матусі приходять до розуміння, що тимчасово з немовлям доведеться розлучитися обом: необхідно сповістити поліцію і соціальну службу, а також поговорити зі своїми чоловіками.

Режисер: Борис Рабей
В ролях: Ольга Гришина, Євген Морозов, В’ячеслав Довженко, Антон Денисенко, Влад Онищенко, Тетяна Журавльова, Панасенко Дар’я, Фатіма Горбенко


загрузка...