Серіал Бійтеся ходячих мерців 4 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Четвертий сезон продовжить розповідати про пригоди Ненсі і Шона. Ці дві настільки різні і зовсім недавно були впевнені в тому, що в їхньому житті ще безсумнівно відбудуться зміни у краще. Але насправді все складається зовсім інакше ніж вони планували. У найнесподіваніший для всього міста момент, страшний вірус вражає практично всіх жителів і тепер ще колись нормальні і усміхнені люди перетворилися на зомбі, яких хвилює тільки людське м’ясо, так що вони полюють за всіма, хто залишився в живих і припиняють його в собі подібного монстра.

Ненсі з Шоном познайомилися саме під час цього апокаліпсису і тепер вони намагаються зробити все, щоб якомога швидше знайти більш спокійне місце і не дати цій нечисті з’їсти себе. Правда з кожним днем зробити це все складніше, а сил стає все менше, але вони не залишають надії на те, що скоро це все закінчиться і вони нарешті відчую себе вільними, коли зможуть з легкістю зітхнути не думаючи про те, що з-за якогось кута вилізе черговий зомбі.

Тільки ось чи дійсно їм пощастить дожити до цього моменту і що чекатиме всіх, хто вижив, тепер? Чи вдасться світу позбутися від ходячих мерців? Серіал Бійтеся ходячих мерців 4 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Адам Девідсон, Карі Скогланд, Стефан Шварц
Актори: Колман Домінго, Алісія Дебні-Кері, Френк Діллейн, Артуро дель Пуерто, Лоренцо Джеймс Хенрі, Елізабет Родрігес, Мерседес Масон, Рубен Бладес, Кліфф Кертіс, Кім Діккенс


загрузка...