Серіал Біла ворона 3 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Іса працює викладачем у школі. Афроамериканської дівчині доводиться кожен день навчати дітей з неблагополучних районів міста. Вчителька молода, але вона прекрасно справляється зі своїми обов’язками. Героїня кінокомедії «Біла ворона 3 сезон» зустрічається з молодим чоловіком, якого звуть Лоуренс. Хлопець не працює і не спроможний забезпечити сім’ю. Викладачка постійно свариться зі своїм обранцем. Їй набридло жити з безхарактерним невдахою. У неї є краща подруга – Моллі. Ця дівчина працює в успішній юридичній конторі і є талановитим адвокатом. Моллі не потребує фінансових коштів, так як добре заробляє.

Проте героїню не влаштовують справи на особистому фронті. Красуня не може познайомитися з гідним чоловіком. З-за цієї обставини Моллі дуже комплексує. Вона постійно звертається за порадою до Ise, але та пояснює, що у неї такі ж проблеми: якщо б Лоуренс її любив, він давно знайшов би собі гідне робоче місце. Серіал Біла ворона 3 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Героїням нелегко жити в суспільстві ще і тому, що вони обидві є темношкірими дівчатами. Не всі люди приймають їх доброзичливо, але це не завадить подругам відшукати своє щастя.

Режисер: Меліна Мацукас, Кевін Брей, Сесіль Емека
Актори: Іса Рей, Ліза Джойс, Джей Елліс, Івонн Ордж, Мейсон МакКаллі, Сухата Рей, Айвен Шоу, Кеті Куртін, Девід Гуррола, Вероніка Менніон


загрузка...