Життєві обставини змушують Марину повернутися жити в рідне місто і помиритися з батьком. Однак після спілкування з батьком наступного ранку того знаходять убитим. Всі підозри в тому, що трапилося падають у бік героїні, але та намагається все заперечувати. Паралельно з цим питанням Марина стикається зі зрадою чоловіка і дізнається, що молодша сестриця поспішає від неї позбутися. Розуміючи, що в даний момент на неї навалилося безліч проблем, що повернулася дама не опускає руки. Вона готова діяти і не здаватися, адже одне з головних завдань – виправдати чесне ім’я.

Багато років тому Марина була змушена покинути рідне містечко. Повернутися додому її змушують сімейні обставини. Після кількагодинних розмов з батьками дівчина знаходить з ним спільну мову і навіть починає відчувати себе перед ним винною. Однак цієї ж ночі батька хтось вбиває. Починає вестися розслідування. Під підозру потрапляє вся рідня.

У глибині душі Марина починає розуміти, що її сестриця має відношення до даної справи. Вона переконана у своїх підозрах, але немає прямих доказів на те, що ці здогадки вірні. Серіал Біля причалу (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Антон Скрипець
В ролях: Наталія Височанська, Олександр Яцко, Дмитро Сова, Борис Савенко, Глафіра Тарханова, Сергій Радченко (III), Євген Авдєєнко, Кіра Подольська, Олена Узлюк, Вадим Куценок

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress