загрузка...


Рут з фільму Блиск онлайн була дуже красивою дівчиною. Однак їй ніяк не вдавалося стати щасливою. Найбільшою, але рожевою мрією Рут було потрапити в голлівудську кіностудію і стати актрисою. Дівчина не вважала, що мрія безмежна. Вона багато займалася, відточувала свою майстерність і наполегливо пробивала собі дорогу вперед. Завдяки зусиллям і щоденної праці Рут всякий раз майже досягала мети, але в останній момент щось неодмінно заважало, і місія зривалася.

Однак героїня продовжувала йти, розчищаючи собі дорогу. Будь-хто б позаздрив її силі волі і сміливості. І ось одного разу Рут познайомилася з чоловіком. Той розповів їй, що зовсім скоро буде готуватися фільм про жінок-рестлерів. Отримавши запрошення знятися в цьому серіалі, Рут задумалася. Але потім вирішила погодитися. Все одно вибору у неї не було. Можливо, цей крок наблизить її до мрії.

Дівчина почала зніматися і незабаром познайомилася з багатьма подібними дівчатами і хлопцями, які марили кіно і не змогли знайти для себе іншого застосування. Серіал Блиск 2 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кейт Денніс, Тодд Фьельстед, Трістрам Шапіро
Актори: Еллен Вонг, Britt Baron, Елісон Брі, Кім Гейтвуд, Бетті Джілпін, Ребекка Джонсон, Laurie Francene Kinzer-Ramos, Суніта Мані, Сідель Грейнджер, Гейл Ранкин

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress