загрузка...


Життя дуже дивна, і часто ми стикаємося з метаморфозами любові. Коли навіть найбільш непримиренні вороги можуть несподівано стати коханцями. В даному серіалі буде розказана історія життя Наталії Березиной, природженого лікаря-кардіолога і хірурга від Бога. Її здібностям могли б позаздрити багато. У житті у Наталії все складалося добре, її мрія ось ось має здійсниться і вона отримає науковий ступінь так як дівчина впевнена що її кандидатська робота ідеальна. Героїні вдалося розробити власний метод проведення операції на серці, який вона збирається застосувати на одному з пацієнтів. Але в один момент всі плани Наталії руйнуються.

До них в клініку направляють лікаря зі столиці Анісімова — досить норовливого людини. Героїні відразу ж він не сподобався. Але це б ні чого якби не один вчинок Анісімова. Одного разу прийшовши на роботу, Наталя дізнається що її пацієнта вже прооперували, і зробив це Анісімов під час нічного чергування. Дівчина була в люті так як вважала що він зробив це спеціально, щоб їй нашкодити і вислужиться перед начальством. І крім цього велика частина колег перейшли на бік кривдника, так як той був дуже галантний і красивий, та ще й не одружений. Після цього випадку не минало жодного дня щоб між ними не виникло конфліктної ситуації. Здавалося б їх ворожнеча не закінчиться ніколи, але поступово ненависть почала перетворюватися в дружбу.

А потім вони й самі не зрозуміли як пристрасно закохалися в один одного. Але романтичні стосунки молодих людей довго не протрималися, так як незабаром в клініці відбудуться великі зміни і для любові просто не залишиться місця. Серіал Блискуча кар’єра всі серії 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Олег Медіа
У ролях: Яна Крайнова, Василь Козлов, Костянтин Стрельников, Михайло Богдасаров, Анна Полупанова

загрузка...