Серіал Борджіа 3 сезон (2011) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Знаменитої італійської династії Борджіа не вдалося залишити про себе хороші рекомендації в історії. Члени цього сімейства були безпринципними з людської точки зору, адже вони вбивали людей, цькували їх, сіяли всюди інтриги, обманювали, чинили перелюб. Серіал розповість про таємниці людей, що переховуються за гучним ім’ям Борджіа і допоможе зануритися в світ, де часто-густо були одні лише хабарі і підкуп. Це був шлях, який допоміг Родріго, головному героєві, зайняти папський престол. Члени сім’ї Борджіа були далеко не самими позитивними персонажами, зате ці яскраві особистості залишили свій слід в історії людства.

Пройшло багато часу з моменту їх смерті, але багато таємниць не розкрито дотепер. За благородним зовнішнім виглядом членів сімейства Борджіа ховалися злі і підступні натури, які заради влади готові були на все. Від неугодних людей вони позбавлялися кардинальним чином, деколи за допомогою отрути. Вони сіяли всюди плели інтриги і змови, обманювали людей.

У головного героя було багато коханок, однією з яких була молода дівчина. Вона стала його вірною соратницею і допомагала провертати багато вбивства. Серіал Борджіа 3 сезон (2011) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ніл Джордан, Карі Скогланд, Джон Мейбері
В ролях: Джеремі Айронс, Франсуа Арно, Холлідей Грейнджер, Пітер Салліван, Шон Харріс, Джоенн Уеллі, Лотта Вербек, Колм Фиор, Вернон Добчефф, Девід Оукс


загрузка...