Кілька століть поспіль сильний і мужній боєць Наруто разом з командою відважних воїнів намагався протистояти темним силам зла, долаючи перешкоди і стикаючись з небезпекою. Тепер, нарешті багаторічна боротьба закінчена, і примари назавжди покинули місто, залишивши місцевих жителів в спокої. З тих пір пройшло чимало часу і багато тут змінилося. Народ почав жити спокійно, тихо і мирно, а у Наруто вже виріс син. Однак доросла дитина це завжди проблеми, турботи і переживання, але в разі Борута все набагато серйозніше.

Він наполегливий, впертий і цілеспрямований хлопець, що знає собі ціну. Він ніколи не йде на поводу у суспільства, вступаючи виключно так, як вважає за потрібне. У нього виникають конфлікти і непорозуміння з рідним батьком, який вважає його розбалували і не самостійною дитиною. Однак Борута володіє силою, мудрістю і відвагою, як і його батько. Він багато успадкував від батька, в тому числі і схильність до лідерства. Серіал Боруто: Нове покоління Наруто 1 сезон 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Герой не хоче залишатися в тіні, чиєїсь слави, намагаючись сам бути творцем своєї долі. Зараз він відправляється в далеку дорогу, щоб самостійно написати свою історію і довести оточуючим, що він теж багато на що здатний.

Режисер: Абе Норіюкі
В ролях: Юко Сампей, Кокоро Кікуті, Рюіті Кідзіма, Реко Сіраісі, Кенсё Воно, Ацуси Абе, Дзюнко Такеуті, Шінджі Кавада, САОР Хаямі, Нана Мідзукі

загрузка...