Бос-молокосос і його старший брат Темплтон, відправляться в грандіозну подорож по всьому світу «Бейбі Корп», адже малюк так хотів знову повернутися туди і це нарешті сталося. Звичайно ж всі співробітники-малятка раді несподіваного повернення свого Боса і буквально писати від захвату. Вони максимально доброзичливі і цікаві, тому малюкам дуже цікаво хто це з’явився до них разом з коханим на все часи Босом. Ну а Тім у великому подиві, адже йому завжди здавалося що хлопці не такі вже доброзичливі і привітні якими вони зараз здаються.

Соплі, сльози з приводу, капризи на рівному місці — ось такими уявляв їх Темполтон, якого Бос-молокосос привів в свою корпорацію. Дорослий не по роках малюк, просто не може допустити такого неподобства як непоінформованість в бізнесі, а його старший брат саме такий необізнана профан, нічого не розуміє в великих справах приносять величезний прибуток. Бос-молокосос будує грандіозні плани і твердо має намір втілити їх в життя. В першу чергу жорсткий і впевнений в собі керівник повинен упевнитися в тому, що дорослий світ любить дітей більше, ніж якихось там собачок або кішечок. У них в корпорації є спеціально створені гаджети, пильно відстежують рівень любові до дітей.

Якщо надходить сигнал про те, що цей рівень знизився, то оголошується загальна тривога і всі поспішають до місця події для того щоб розібратися в цьому кричущому подію. Серіал Бос-молокосос: Знову в справі 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ліза Шаффер
В ролях: Девід В. Коллінз, Джон Пол Карліак, Пірс Генон, Джейк Грін, Кевін Майкл Річардсон, Alex Cazares, Хоуп Леві, Ерік Белл мл., Флула Борг

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress