загрузка...


Завдяки зусиллям мудрої і улюбленої народом королеви Криселии сусідні королівства Мортемор і Артена мирно співіснують поруч. В благополучному Мортеморе проблема з питною водою, тому далекоглядні правителі країни ще багато років тому уклали угоду про торгівлю з Артеной і домовилися обмінювати безцінний ресурс на запаси залізної руди. Криселия стара і розуміє, що потрібно передати трон в надійні руки. Старший онук Альфонсо з дитинства виховувався як майбутній спадкоємець престолу, який стане законним наступником бабусі. Його молодший брат-принц Рудольф, великосвітський нероба і самозакоханий егоїст, що пропалює життя за рахунок скарбниці, ні на що не здатний.

Між тим, глава сусідньої держави – старий король Августо, добропорядний сім’янин і чуйний стратег, теж готується віддати кермо правління своєї єдиної дочки Катаріні. Він сподівається, що принцеса буде усталеної традиції і зробить все можливе, щоб зберегти процвітання та згоду на рідній землі. Однак, довірливий старий сильно помиляється, розраховуючи на миролюбність молодої амбітної жінки. Коли Альфонсо закохується в просту дівчину Амалію з Артены і приховує від неї своє шляхетне походження, щоб перевірити щирість почуттів подруги, її принижений колишній наречений Віргіліо з’ясовує правду і вирішує використовувати в корисливих цілях.

Насамперед про любовну історію наслідного принца Мортемора дізнається діяльна Катаріна, що використовує слабкість чоловіка для оголошення війни. Серіал Боже бережи короля 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Фабріс Мамберті, Лучіано Сабіно
Актори: Жакки Берракеру, Марселло Айрольді, Беатріс Арантіс, Марина Руй Барбоза, Кайу Блат, Вінісіус Калдерон, Каку Сіоклер, Роза Марія Колін, Пасколо та Консейсо

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress