загрузка...


Події розгортаються навколо головної героїні на ім’я Ребекка Банч, яка була щаслива, проживала на Манхеттені і зустрічалася з молодою людиною. Але незабаром хлопцеві набридли постійні закиди з боку героїні, і він вирішив її кинути. З того моменту Реббека вирішила мстити головному герою або змусити його повернутися і знову відновити відносини. Для досягнення своєї мети, Реббека звільнилася з роботи, продала квартиру і переїхала до Каліфорнії, де знаходився молодий чоловік.

Вона оселилася з ним по сусідству і дошкуляла своїми знаками уваги, на що герой реагував недоброзичливо. Але Реббека не звертала уваги на відмови колишнього, вона продовжувала наполегливо наближатися до нього, чим дратувала головного героя. Іноді у Реббеки проскакувало бажання насолити чимось хлопцю, і тоді він вважав її божевільною.

Вижити на одній території не виходило двом героям, тому вони продовжували свої війни між собою. Серіал Божевільна колишня 4 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Стюарт МакДональд, Алекс Хардкасл, Алін Брош МакКенна
Актори: Рейчел Блум, Донна Лінн Чамплін, Вінсент Родрігес III, Піт Гарднер, Велла Ловелл, Габріель Руїс, Девід Халл, Ерік Лопез, Сантіно Фонтана, Скотт Майкл Фостер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress