У вас є можливість подивитися американську комедійну історію, яка зачіпає вічну тему про яку говорять усі люди. Режисери цього серіалу Фрайман Памела і Роб Шиллер вирішили створити історію про кохання і про все що з нею пов’язано. Адже в усі покоління, з самого початку існування людини любов була головною подією в житті людини. І так відбувається не випадково, еволюція вклала в нас таку емоцію спеціально на перше місце в довгому списку, тому що завдяки їй людина виробляє потомство.

Головними героями цього чудового телевізійного серіалу стануть чотири молодих людини, які як раз в пошуку своїх других половинок. Вони вдаються до всіх можливих методів що б знайти їх і деяким вдається знайти справжню любов, тим самим вони роблять виклик своїм друзям, тому що їх поки що знаходить невдача в цій справі. Два інших героя створюють смішні ситуації, в які вони постійно потрапляють. Ця романтична комедія про чотирьох друзів, Бене, Ларрі, Кейт і Конні, що живуть в Нью-Йорку. Бен з Кейт закохуються друг у друга з першого погляду. Вони починають зустрічатися, і їх цинічним друзям, Ларрі з Конні також доводиться спілкуватися один з одним.

Для Бена з Кейт все йде чудово, але несподівано повертається подружка Бена. І тепер Ларрі з Конні, самим неромантичних людям на планеті, доводиться допомогти друзям помиритися. Серіал Божевільна любов 1 сезон 2011 дивитися онлайн в хорошій якості.

Режисер: Гейл Манкусо, Бет Маккарті-Міллер, Скотт Елліс
В ролях: Джейсон Біггз, Сара Чок, Джуді Грір, Тайлер Лабін, Сара Райт, Кріс Парнелл, Рейчел Бостон, Мартін Старр, Пет Кроуфорд Браун, Анжеліка Кебрал

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress