загрузка...


Серіал «Божевільні» 2013 дивитися в хорошій якості HD 720p — американська комедія, що вийшла на екрани в 2013 році. В основу сюжету лягли сімейні взаємини батька і дочки, які володіють загальним бізнесом. Саймон Робертс — дивак з геніальними ідеями, його дитячі витівки зводять з розуму всіх колег на роботі. Неординарний і дивний, він відлякує клієнтів своїм постійним галасом і кривляннями. Будучи закоханим у свою рекламну діяльність, Саймон пропонує шокуючі ідеї.

Не кожен начальник став би терпіти подібні витівки, але з огляду на те, що Робертс сам є співвласником компанії, його не можуть звільнити. Єдиною людиною, що має хоч якийсь вплив на некерованого керівника є його дочка. Сідні-серйозна молода жінка, що згладжує всі гострі кути в роботі легковажного батька з клієнтами. Серіал Божевільні 1 сезон (2013) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Це захоплююча історія найбільш незвичайних відносин відповідальної дочки з безвідповідальним батьком. Адже, незважаючи ні на що, підприємство існує і продовжує вдало працювати, значить все не так погано?

Режисер: Джейсон Уайнер, Білл Д’еліа, Алекс Хардкасл
В ролях: Робін Вільямс, Сара Мішель Геллар, Джеймс Вовк, Хамиш Лінклейтер, Аманда Сеттон, Бред Геррет, Розвитку Сиркар, Джош Гробан, Фред Меламед, Стів Теллі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress