загрузка...


Ілана і Еббі намагаються знайти своє місце у величезному Нью-Йорку, але мегаполіс не дуже привітний до дівчат. Раніше їм здавалося, що всі можуть влитися в ділову і богемне життя і отримати масу можливостей, але доводиться жити в злиднях. Дівчата не проти гарненько розважитися, випити і покурити, причому не тільки сигарети…Таке старанність і працездатність дають можливість отримати лише низькооплачувану роботу, яка не вимагає особливої кваліфікації та освіти.

Навіть на такій роботі дівиці довго не затримуються, зважаючи низької дисципліни і постійних промахів. Їм іноді доводиться працювати без оплати, страждаючи від нестерпних клієнтів, прибирати купи сміття в туалетах і душах спортивних клубів, стикатися зі всілякими збоченцями і постійно страждати від нестачі коштів. Домашня ситуація не радує, тут відсутній затишок і спокій. Серіал Брод Сіті 4 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Щоб домогтися чогось більшого, слід підкоритися жорсткої дисципліни і зайнятися самоосвітою, адже у великому місті щастить лише одиницям, іншим доводиться наполегливо працювати, долаючи сходинки на шляху до досягнення головної мети. Дівчата не засмучуються і часом перетворюють поразки в комічні ситуації.

Режисер: Люсія Аньєлло, Ніколас Йасеновец, Джон Лі
Актори: Ілана Глейзер, Еббі Джейкобсон, Хеннібал Бёресс, Артуро Кастро, Джон Гемберлінг, Пол В. Даунс, Стівен Шнайдер, Кріс Гезерд

загрузка...