Серіал Брокмайр 2 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У центрі подій серіалу виявляється ексцентричний спортивний коментатор. У нього була чудова кар’єра, яку сам же й зруйнував. Одного разу чоловік застосував нецензурну лексику, в прямому ефірі. Згодом чого був звільнений з роботи. Тепер чоловік живе в невеликому містечку і насолоджується колишніх існуванням. Головний герой все частіше вживає спиртні напої, знайомитися з різними жінками, за приємними бесідами згадує про свою кар’єру коментатора, розповідаючи новим знайомим про те часу. Доля дає герою ще один шанс реабілітуватися і відновити кар’єру.

Місцевий власник бейсбольного клубу пропонує чоловікові коментувати спортивні події. Герой погоджується, але йому доводиться переїхати в те місце, де залишилися старі знайомі, серйозний і жорсткий бос, дружина зрадниця. Головному герою доведеться дізнатися якісь таємниці бейсбольної команди. Серіал Брокмайр 2 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Виявляється тренер, потай від спонсора веде свою нечисту гру, він зливає матчі, заробляючи на ставках. Чи зможе коментатор стримати свій запальний характер і не розповісти про все власнику.

Режисер: Тім Киркби
Актори: Хенк Азарія, Хемки Мадера, Аманда Піт, Пол Рей, Тайрел Джексон Вільямс, Адан Мартін Роча, Стів Култер, Ітен Деніелс, Райан Лі, Алекс Фіппс


загрузка...