Серіал Брокмайр 3 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Як сприймати зраду рідної та близької людини, з якою прожив поруч не один десяток років? Джим Брокмайр все життя вибудовував кар’єру спортивного коментатора, але одного разу чоловік завчасно прийшов додому і застав дружину в обіймах незнайомих молодих чоловіків. Про відновлення сімейного життя не може бути й мови, з горя чоловік напивається і відправляється коментувати черговий бейсбольний матч. Під дією алкоголю виголошено чимало зайвих інтимних подробиць, допущені помилки в коментуванні, зі скандалом Джима звільняють.

Через 10 років про ганьбу Брокмайра все ще пам’ятають, що заважає чоловікові знайти роботу за фахом. Він мріє відновитися на колишній посаді, але замість цього опиняється в ролі спортивного коментатора в провінційному містечку. Серіал Брокмайр 3 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Шлях на телебачення тимчасово закритий, йому дозволено коментувати матчі, що проходять на стадіоні, але Джим впевнений, що в його житті відбудуться події, про які він коли-небудь з гордістю повідає з телеекранів.

Режисер: Тім Кіркбі
Актори: Стів Култер, Адан Мартін Роча, Ітен Деніелс, Аманда Піт, Хемкі Мадера, Райан Лі, Тайрел Джексон Вільямс, Пол Рей, Алекс Фіппс, Хенк Азарія


загрузка...