Джейк є детективом, якому дуже подобається така робота, але при цьому він навіть не думає про те, щоб серйозно до неї ставитися. Зовсім не дивно, що оскільки в цій ділянці багато працюють подібним чином, то тут дуже низька розкриваність. Ділянка по праву вважається найгіршим не тільки у всьому районі, але і у всьому Нью-Йорку, що зовсім не подобається начальству. А тому вони мають намір зробити все, щоб виправити ситуацію і кількість злочинців, яких потрібно відправити якомога швидше за грати зросла. І для цього відділенню надсилають нового начальника, який має намір навести порядок.

Рей мріє про те, щоб саме його ділянка стала кращою за розкриванням, тільки ось він усвідомлює, що домогтися таких результатів буде зовсім не просто. Це призводить до того, що у нього з’являється ідея почистити відділ від співробітників, які нічого хорошого все одно не приносять для самого відділення. І як не дивно Джейк виявляється одним з перших співробітників, які повинні піти під скорочення. Серіал Бруклін 9-9 (6 сезон) (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Ось тільки сам він іти звичайно ж не хоче, йому хочеться залишитися на цій посаді, а для цього він змушений буде докласти всі свої зусилля до того, щоб якомога швидше виправити свою ситуацію з розкриванням.

Режисер: Майкл МакДональд, Дін Холленд, Лінда Мендоса
В ролях: Енді Семберг, Андре Брогер, Террі Крюс, Мелісса Фумеро, Джо Ло Трульо, Стефані Беатріз, Челсі Перетті, Дірк Блокер, Джоель Маккіннон Міллер, Марк Івен Джексон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress