загрузка...


Згідно з сюжетом серіалу мова піде про молоду невгамовну пару людей, яким набридла повальна урбанізація. І тому вони вирішили переїхати з галасливої столиці в будиночок, в село. І не просто переїхати, а зайнятися приватним бізнесом — розведенням страусів. Знову ж, головні герої комедії «Будиночок на щастя» планують натхненно вирощувати і вживати тільки екологічно чисті продукти — органічну їжу. Однак дві міські людини, жителя столиці, та в сільській місцевості — це вже весела історія для будь-якого ситкому.

Бо сільські мешканці мають особливе, своє бачення на новоявлених фермерів, що вони і покажуть у ситкомі «Будиночок на щастя» нашим головним героям… Адже здоровий сільський побут добре спостерігати по телевізору, а не в темряві похапцем лагодити під час грози недоречно протікає дах будиночка, картаючи про себе і чисте повітря, і неосяжні бездоріжні простори, які тепер потрібно долати для пошуку будматеріалів. Адже з переїздом в село свою частину будинку лагодити потрібно самому, в ЖЕК заявку не відправиш…

А хто сказав, що вирощувати страусів — простіше простого? Особливо якщо всі сусіди не зовсім раді такій новомодній затії городян. Серіал Будиночок на щастя всі серії (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Сергій Атрощенко
В ролях: Назар Задніпровський, Костянтин Войтенко, Галина Безрук, Віталіна Біблів

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress