Серіал Будинок квітів 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головними героями серіалу «Будинок квітів» є сім’я, яка тривалий час займається веденням власного бізнесу, пов’язаного з вирощуванням і продажем квітів. Центральні персонажі помітно процвітали в обраному напрямку, старанно розробляючи нові і цікаві бізнес-плани, які примножують прибуток. Завдяки наявності власного квіткового магазину, герої серіалу завжди мали стабільний, високий заробіток. Главою сімейства є вельми неординарний чоловік. Не менш легкими людьми є і його родичі. Саме складність характерів у кожного члена сім’ї є істиною причиною для виникнення скандалів.

Родичам чоловіка-тирана страшенно набридло домінування в сім’ї, де він намагається тримати все під найсуворішим контролем, вникаючи в усі нюанси, що виникають у сім’ї. Саме тому всі члени сімейки давно забули про спокій і умиротворення.

Поступово скандали і сварки стали звичним ділом, на яке ніхто з родичів намагається не звертати уваги, поступово переходячи в звична справа для кожного. Серіал Будинок квітів 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Маноло Каро Серрано
Актори: Вероніка Кастро, Айслінн Дербес, Сесілія Суарес, Dario Yazbek Bernal, Roberto Quijano, Лукас Веласкес, Саванді Вілсон, Пако Леон, Шеріл Рубіо Рохас


загрузка...