Головний герой історії був справжньою легендою і про нього завжди говорили. Люди поважали його, одночасно, дуже боялися. Але, як відомо, легенда може ожити і стає очевидним, що не все в ній гладко. Виявляється, що її вміст може втілитися в реальність і діяти негативно на оточуючих людей. У підсумку, вони приходять до висновку, що глибоко помилялися… Отже, мова йде про незвичайну людину, який вирішив протистояти своїм ворогам. Більш того, він задався метою покарати найжорстокішим чином.

Але, звідки він взявся і яка його особиста історія життя? Ніхто не знав, що пережив герой в минулому, і це додавало йому таємничості, навіть лякало. Людям було відомо лише те, що він є справжнім бійцем, готовим зробити все, що завгодно, заради досягнення заповітної мрії. Але, навіть за таких видатних якостях, людина, яку всі називали мавпою, був змушений зіткнутися з нерозв’язною проблемою. Жителі рідних місць опинилися в сильній небезпеки, так як, вороги здійснювали періодичні набіги, бажаючи встановити власну владу.

Ось тільки, герой не міг їм цього дозволити, тому що, дуже любив батьківщину. Він почав серйозне протистояння… Серіал Цар мавп: Нові легенди 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Крейг Ірвін, Джерард Джонстоун
В ролях: Чай Ромруен, Лучіан Б’юкенен, Джош Томпсон, Емілі Кокерелл, Джошуа Маккензі, Джордан Муні, Джаред Блекістон, Даніель Уоттерсон, Самсон Чан-Бун, Рейчел Хаус

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress