загрузка...


Даний драматичний серіал зачіпає важливі філософські та життєві теми. У ньому переплітається мораль сімейних і загальнолюдських цінностей, а також показується саме життя з усіма її достоїнствами і недоліками. Безліч людей в усьому світі одночасно відзначає різні свята, але навіть не підозрює про існування один одного. Деяким людям пощастило в житті, і їх життєвий рівень дозволяє насолоджуватися існуванням, інші змушені боротися за неї кожен день.

Одні люди народжуються у великих і люблячих родинах, а від інших батьки відрікаються відразу після народження і віддають їх в дитячі будинок, або кидають прямо на вулиці. Чи справедливим є доля до всіх? На це питання важко дати відповідь. Але можна з упевненістю сказати, що життя варте того, щоб проживати всі перемоги і поразки, вставати і боротися далі. До цього і мотивує дане незвичайне твір, яке безсумнівно знайде відгук у людських серцях.

Адже людям дуже близькі такі теми, як любов, взаєморозуміння і підтримка. Щоб долати себе, людині необхідні близькі і рідні люди, але і залишившись на самоті, кожен може знайти шлях до світла. Серіал Це ми 2 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кен Олін, Гленн Фікарра
В ролях: Джилл Джонсон, Matthew Cafe, Wendi De Barros, Серджо Енріке, Брендон Форд Грін, Джастін Хартлі, Jedediah Jenk, Стефані Малуф, Кріссі Мец, Лак Рана

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress