Сюжет розповідає про життя і долі абсолютно різних і незнайомих людей, пов’язаних однією датою народження. Таких людей багато. Щодня дев’ятнадцять мільйонів людей в різних точках планети відзначають свій день народження. Але не тільки загальна дата в паспорті пов’язує їх. Проведений аналіз покаже, що народжені в один день переживають однакову емоційний стан, викликане схожими обставинами. Розповідь присвячена людям, яких об’єднує одна і та ж дата народження. У кожного з них в 36 років виникне важка ситуація, вихід з якої визначить подальше життя.

Несхожі історії неймовірним чином призводять до знайомства чужих один одному людей, які разом знаходять вихід. Так зустрінеться Рендал, Кевін і Кейт. Один шукає біологічного батька, в іншого не складається кар’єра, а Кейт страждає від надмірної ваги. Захоплюючі історії розповідають про те, чому люди з однаковою датою народження знайомляться, а їхні зустрічі приносять кардинальні зміни. Чому відбуваються доленосні зміни в житті людей, що народилися в багатих і бідних сім’ях, схожих і не дуже. Для кожного з них день народження − особлива подія, хоча сприймається по-різному.

Реальні події, взяті з життя, доводять: щось таємниче відбувається тоді, коли шляхи абсолютно різних і незнайомих людей чудовому чином перетинаються. Серіал Це ми 3 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кен Олін, Гленн Фікарра
Актори: Стефані Малуф, Джастін Хартлі, Венді Де Баррос, Джилл Джонсон, Брендон Форд Грін, Лак Рана, Джедедіа Дженк, Кріссі Мец, Серджо Енріке, Метью Кафе

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress