загрузка...


Світ чарів і магії дійсно існує, серед людських індивідуумів зустрічаються особи, які володіють надприродними здібностями. Вони живуть серед людей і намагаються розвивати і вдосконалювати свої неабиякі вміння. Цей молодий чоловік знав про свою винятковість, він здавався дивним і був відкинутим більшістю своїх однолітків, які бачили в ньому дивака або навіть психічно хворої людини. Цей хлопець відкрив у собі талант мага. Він захоплювався розповідями про чарівні таємничі світи і в процесі читання літературних творів відчував себе героєм своїх улюблених оповідань.

Одного разу молодий чоловік дізнався про місце, в якому таємно збиралися все такі ж як він. Цим місцем був університет Брейксбілс знаходиться в Нью-Йорку. Головний герой відправився туди, щоб осягати, розвивати і вдосконалювати свої магічні навички.

Він знайшов тут однодумців, які згодом стали його близькими друзями. Разом вони вивчали магічні науки і відкривали для себе фантастичний світ чаклунства і магії. Серіал Чарівники 3 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кріс Фішер, Джошуа Батлер, Джеймс Л. Конуей
Актори: Джейсон Ральф, Джейд Тейлор, Стелла Маів, Арджун Гупта, Хейл Эйплмен, Саммер Бишил, Олівія Тейлор Дадлі, Рік Уорси, Маккензі Естін, Бріттані Каррен

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress