Квентін Колдуотер з дитинства обожнює фантастичні книги і фільми. Хоч хлопець абсолютно не вірить в реальне існування магічних істот, читання і перегляд різних неймовірних пригод викликає у нього непідробний інтерес. Особливо йому подобається серія творів під назвою «Филлари і далі». Однак незабаром після закінчення школи обставини змушують його повірити в магію і монстрів. Він потрапляє в коледж чарівництва під назвою Брейкбиллс. Тут юнак дізнається, що полюбилися йому ще в ранньому дитинстві герої цілком реальні, а деякі з них представляють для людства величезну небезпеку.

Квентін приступає до освоєння безлічі досить незвичайних наук. Незабаром він знайомиться з цікавими людьми і швидко заводить нових друзів. Разом вони відправляються в чарівну країну Філорі. Тільки от розслаблятися в цьому небезпечному місці не доводиться. Тут часто проводять магічні ритуали, які просто вражають своєю жорсткістю. Серіал Чарівники 4 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Тепер їм чекають важкі випробування і боротьба зі злими чарами. Права на помилку немає, адже від успішності виконання поставлених завдань залежить благополуччя багатьох людей. А попутно бажано б вижити і зберегти свою дружбу.

Режисер: Крис Фішер, Джеймс Л. Конуей, Джошуа Батлер
Актори: Jason Ralph, Стелла Маів, Arjun Gupta, Хейл Ейплмен, Саммер Бішіл, Olivia Taylor Dudley, Jade Tailor

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress