загрузка...


«Чарівники зеленого континенту» — пародія на серіал історичні стрічки і картини про пристосування магів до життя у звичайному світі. Маг Джек втомився від постійних і безперспективних битв і суперництва зі своїм антиподом, вічно влаштовує руйнування і капості народу. До того ж люди в його паралельної всесвіту здійснюють ідіотські вчинки і не дорожать життями, так навіщо ж їх захищати? Цим і керується Джек, вирішивши перебратися в Мельбурн, де він сподівається знайти тиху гавань і обходитися без заклинань. Тільки будні звичайного смертного виявляються важкими і майже безрадісними.

Герой не пристосований навіть до задоволенню власних примітивних потреб, а поява старого друга-ворога ускладнює і без того проблемне адаптаційний період. Громадяни Австралії не в захваті від переселення магів і істот в їх країну: слідом за Джеком сюди «перебувають» та інші його земляки.

Але дивний чарівник у широкому капелюсі і не думає повертатися: тепер він людина, з усіма відповідними правами та обов’язками і буде залишатися таким. Серіал Чарівники зеленого континенту 1 сезон (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Майкл Шэнкс
В ролях: Майкл Шэнкс, Меник Гунератне, Mark Bonanno, Nicholas Issell, Ніколас Колла, Бен Ріджуелл, Марк Мітчелл, Брюс Спенс, Nicolette Minster, Крейг Янссон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress