Всі події відбуваються в чарівній країні з таємничою назвою Ууу. Тут живе хлопчик Фін, якому 13 років. У нього є незвичайна собака Джейк, яка супроводжує його у всіх пригодах. Джейк набагато старше йому 28 років, тому в багатьох ситуаціях він дає йому слушні поради і допомагає впоратися з труднощами. Тіло собаки може розтягуватися як завгодно, часом беручи дійсно величезні розміри. Фін з Джейком борються проти зла, звільняючи принцес від монстрів, яких дуже багато в чарівній країні. Насправді Ууу це наш світ, але через багато років. Виявляється, на Землі відбулася атомна війна, і багато людей загинуло.

Ті, хто вижив, піддалися мутації. Світ сильно змінився в нього прийшла магія. Кожна серія мультфільму це нові пригоди Фіна і Джейка, майже ніяк не пов’язані з попередніми. Тим не менш, хронологія подій творцями анімаційної картини дотримана. Наприклад, можна помітити, що за час мультика Фін став старшим на два роки. Мультсеріал зовсім не схожий на інші анімаційні картини і доводить, що зробити мультфільм дійсно високої якості можна.

Оригінальний сюжет, чудова графіка і смішні персонажі все це відразу влюбило в себе численних телеглядачів в усьому світі, в тому числі і в нашій країні. Серіал Час пригод 1-10 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ларрі Лейчлітер
Актори: Джеремі Шеда, Джон Ді Маджіо, хінді Уолш, Том Кенні, Марія Бемфорд, Ді Бредлі Бейкер, Пендлтон Уорд, Стів Літтл, Нікі Янг, Олівія Олсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress